Schody drewniane

Tarasy drewniane

Podłogi drewniane

Najlepsze podłogi. Sprzedajemy tylko podłogi wysokiej jakości, jedynie od sprawdzonych producentów.

Najlepsze ceny. Długa obecność na rynku oraz wysoka sprzedaż pozwoliła nam wypracować korzystne rabaty..

Najlepszy wybór. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, nie zapominając o wysokiej jakości oferowanych podłóg.

Podłoga do kuchni

Podłoga bambusowa - Bambus prasowany - Cena, opinie i zalety

Podłoga do kuchni z prawdziwego drewna

Podłoga do kuchni

Kuchnia to bardzo ważne miejsce dla każdego. Głównie jeśli chodzi o jej styl, pełni ważną użytkowo-dekoracyjną funkcję w każdym domu lub mieszkaniu. Wybór odpowiedniego sprzętu AGD, mebli i ogólnej aranżacji przestrzeni zajmuje bardzo dużo czasu. W pewnym momencie stajemy przed wyborem: z czego powinna zostać wykonana podłoga do kuchni?

Podłoga do kuchni, podobnie jak ta do łazienki, musi cechować się dużą odpornością na wodę oraz wysoką przyczepnością. Oprócz tego musi być odporna na uderzenia (spadające przedmioty, często o ostrych krawędziach). Z tego powodu podłogi często wykonywano z płytek ceramicznych lub gresu.

Czasy się zmieniają i drewno coraz częściej gości w naszych domach. Z tego powodu niektóre osoby chciałyby aby podłoga do kuchni była wykonana właśnie z drewna. Pytanie tylko, czy to ma być prawdziwe drewno czy materiał drewnopodobny?

 

Panele laminowane potrafią w kuchni częściowo spełnić swoją funkcję. Tego typu panel zazwyczaj składa się z dolnej warstwy: prasowanego pyłu drewnianego i górnej: ozdobnego nadruku pokrytego warstwą lakieru. Górna powłoka jest bardzo dobrze zabezpieczona przed wodą jaka często pojawia się na podłodze w kuchni. Istnieje jednak niebezpieczeństwo że woda przeniknie poprzez złącza pióro-wpust i rozmiękczy dolne warstwy panelu. Nie lubią one wody i bardzo szybko rozmiękają, tworząc rozpadającą się papkę.

Podłoga do kuchni powinna być wykonana z drewna bardzo twardego z lakierowaną powierzchnią. Drewno to także powinno być dość odporne na rozlaną wodę i ogólnie na wilgoć. Zazwyczaj warunki te są spełnione przez podłogi z drewna egzotycznego, gdzie przoduje podłoga Tekowa (Teak). Niektóre osoby jednak obawiałyby się korzystania z tak ekskluzywnej podłogi w kuchni, gdzie o wszelkie zabrudzenia nie jest trudno.

 

Podłoga do kuchni z bambusa prasowanego to idealne rozwiązanie. Deska z bambusa prasowanego jest bardzo odporna na wilgoć, oraz jest niesamowicie twarda. Całości dopełnia powierzchnia pokryta kilkoma warstwami wytrzymałego lakieru. Dostępne są 2 podstawowe wersje kolorystyczne: naturalny i karmelowy. Jest to także produkt dla osób które nie lubią klasycznego wyglądu deski bambusowej, ponieważ bambus prasowany nie ma charakterystycznego zarysu słojów dla tego typu drewna.

Podłoga do kuchni z bambusa prasowanego to nie jest jednorazówką jak panele laminowane. Deski z bambusa prasowanego mogą być cyklinowane i ponownie lakierowane. Stosowanie desek z prawdziwego drewna ma więc swoje korzyści. Jeden dobry zakup będzie nam doskonale służył przez wiele lat. Natomiast uszkodzony panel zawsze musi zostać wycięty i wyrzucony, nie da się go naprawić.

Podłoga z bambusa prasowanego oferowana jest na naszej stronie w rewelacyjnej cenie. Nie daj się skusić na tanie deski niewiadomego pochodzenia. Firma Timberline współpracuje jedynie z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami. Mamy za sobą ułożone tysiące metrów kwadratowych podłóg z bambusa naturalnego i prasowanego, jesteśmy pewni tego co sprzedajemy!


Najpopularniejsze podłogi drewniane

  
  
deska bambusowa parkiet naturalny karmelowy poziomy horyzontalny

Bambus natur

12x96x920mm

prasowany


lity ⁄ lakier / pióro - wpust
kolory: naturalny / karmel / cynamon

99zł

+VAT*

podłoga za m²

deska bambusowa parkiet karmelowy naturalny prasowany antique

Bambus Antique

14x125x1830mm

prasowany


system CLICK, lakier / faza

139zł

+VAT*

podłoga za m²

deska merbau podloga drewno egzotyczne lakierowany

Merbau

15x90xmix długości

klasa: Natur


lity, lakierowany
fazowany

144zł

+VAT*

podłoga za m²

deska dab podloga drewno mozaika przemyslowa

Dąb przemysłowy

15x70x490mm

parkiet gotowy


warstwowy, olejowany / lakierowany
fazowany

149zł

+VAT*

podłoga za m²


  
deska dab podloga drewno krajowa klasyczna

Dąb naturalny

16x100xmix długości


lity, olejowany, fazowany

119zł

+VAT*

podłoga za m²

deska orzech północnoamerykański amerykański północny podłoga egzotyczna

Orzech Pn.

15x150x mix długości


warstwowy, olej, natur, fazowany, szczotkowany

229zł

+VAT*

podłoga za m²

deska bambusowa parkiet prasowany karmelowy twardy do kuchni

Sucupira bengalska

14x120xmix długości

klasa: Select


lakierowana
fazowana

159zł

+VAT*

podłoga za m²


Jak kupować?

Nie jesteśmy wirtualni

Przed zakupem możesz zobaczyć wybraną podłogę w naszym salonie podłóg drewnianych:

Warszawa ul.Bartycka 175, pawilon 5H
tel. (022)848-12-52
tel. kom. 0 512 298 511
czynne:
pon-śr-pt 9-17 / wt-czw 10-18 / sob 9-14

W naszym salonie

Pomożemy wybrać odpowiednią podłogę do konkretnego pomieszczenia, obliczymy potrzebny metraż i przedstawimy wycenę.

Wystawiamy faktury na wykonaną pracę.

Przez internet lub telefonicznie

Oferujemy zakup wybranej podłogi bez wychodzenia z domu. Ta wygodna forma zakupów pozwala skorzystać z naszej oferty wszystkim osobom spoza Warszawy.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


  

*Wszystkie podane ceny są cenami netto. Stawka VAT na samo drewno wynosi 23%. Stawka VAT na drewno+montaż wynosi 8%. Faktura na firmę zawsze zawiera 23%VAT.
Przedstawiane w ofercie ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aktualne ceny mogą różnić sie od tych przedstawionych na stronie.
Przedstawione zdjęcia mają charakter wyłącznie orientacyjny. Drewno danego gatunku, jako produkt naturalny, może przybierać różną kolorystykę i fakturę.

odwiedzin od 01.05.2011